«Саме через помилки ми маємо зростати»

Паула Шер

Логотип для клубу подорожей «Мандрияки»

Оскільки туристичний клуб мав дещо смішну і трохи несерйозну назву – Мандрияки, що розшифровується як мандрівні маніяки, то я вирішила, що логотип має бути простим, лаконічним, позитивним, добрим та трошечки кумедним.

Спочатку з’явилися отакі варіанти. Я все намагалася додати до рук Мандрияки чи то карту, чи то наплічник, або якийсь інший атрибут, пов’язаний з подорожами.

Потім я ці ідеї відкинула, так як і перші два варіанти. Залишила третій, який перетворила на дівчинку, адже засновницями цього проекту є троє дівчат.

Жовто-сині кольори обрала тому, що проект направлений на підтримку та розвиток туристичного напрямку саме в Україні, хоча спочатку думала про відтінки фіолетового, пробувала і теплу кавову гаму.

Так народилася Мандрияка – цілеспрямована, активна та рішуча, що біжить назустріч новим відкриттям та цікавим об’єктам. Хочеться щоб саме так розвивався весь цей цікавий проект.

І на останок, коли працювала над логотипом, то чомусь постійно згадувала персонажа з мого улюбленого дитячого коміксу – Кляксіка. Можливо саме тому логотип вийшов по-дитячому добрим.

Ольга. Київ

oly_t@ukr.net

068 700 59 62

063 632 62 60